• Forum membership has its advantages....

CODE results

Klaus

Administrator
RESULTADOS OFICIALES
NO PILOTO LUGAR TIEMPO O/A POS

CLASES M/C Y ATV CLASES PRO

CLASE M/C ABIERTA PRO
1X AARON TUCK 1ro 2:47:17 1
2X CARLOS MOLINA 2do N/T 16

CLASE M/C 250 PRO
101X ANTONIO MACIAS 1ro 2:58:51 2


CLASE M/C 125 PRO
125X FELIPE VELEZ T. 1ro N/T 16

CLASE M/C OPEN
56X ESTEBAN GARCIA 1ro 3:11:10 4
55X TITO COLON 2do 3:14:26 6
54X OTON GUZMAN 3er 3:25:57 8
51X ALEJANDRO OLGUIN 4to 3:37:47 8
53X MIGUEL A. HDZ. 5to 3:41:53 9
52X ARTURO CHAVEZ 6to N/T 16

CLASE ATV ABIERTA PRO
8A MIKE CAFRO 1ro 3:07:40 3
2A JOEL LEAL 2do 3:11:35 5
7A FAVIAN GONZALEZ 3er 3:19:39 7
5A SAUL BOJORQUEZ 4to 3:50:01 10
9A GIBERTO PEREZ 5to 3:56:06 11
4A ALBERTO GUERRA 6to 4:08:02 13
6A BERNARDO AGUILAR 7mo N/T 16
1A RAUL GUARDADO 8vo N/T 16

CLASE ATV ABIERTA SPTS
59A PAUL HER 1ro 4:03:40 12
749 FERNANDO REAL 6to N/T 25
52A HUGO SILENCIARIO 2do 4:36:13 14
54A FRANCISCO ESPINOZA 3er 6:00:38 15
57A JAVIER ROBLES 4to N/T 16
51A JESUS SELEM 5to N/T 16
55A FRANCISCO J. RUBIO 6to N/T 16
56A JORGE LUIS RIOS 7mo N/T 16
58A STEVE HUFF 8vo N/T 16



CLASES PRO
CLASE 10
1000 LOBSAN YEE 1er 4:40:00 2
1004 MARIO SALAZAR 2do 5:21:56 6
1099 LUIS BARRAGAN 3er 5:28:37 9
1023 CESAR ALFARO 4to 6:40:44 16
1005 ALEJANDRO MENDEZ 5to N/T 25

CLASE 8
803 BENY CANELA 1er N/T 25
800 ARMANDO BRAVO 2do N/T 25

CLASE 1-2/1600
1697 STEVE DOWNING 1er 4:42:47 3
1601 MIGUEL FLORES 2do 4:49:45 4
1600 MARTIN GONZALEZ 3er 5:05:41 5
1603 ERIC DURAN 4to 5:28:25 8
1606 MIGUEL BARRAZA 5to 5:40:55 11
1604 MANUEL PEREZ 6to N/T 25
1698 COSME CARDENAS 7mo N/T 25
1607 JAVIER BUELNA 8vo N/T 25

CLASE 7
701 PERRY Mc NEIL 1er 4:37:06 1
700 JOSE A. GONZALEZ 2do 6:48:15 18
719 JEFF GAIN 3er N/T 25
704 EDUARDO RAZO 4to N/T 25
703 MARIO SALCIDO 5to N/T 25
718 JESUS MENDEZ 5to N/T 25

CLASE 7S
720 ARMANDO DURON 1er 6:44:48 17
722 JOSE DIAZ MARTINEZ 2do 8:25:10 24
725 DAN STREET 3er N/T 25
726 STEVE MOORE 4to N/T 25
729 MARIO MORALES 5to N/T 25
727 MARIANO ARCE 7mo N/T 25

CLASE 9
997 ERIC FISHER 1ro 6:01:19 12
904 JUAN GALLO 2do 6:28:31 15
996 GREGORIO CASILLAS 3er 7:14:54 19
998 JOSE LIZARRAGA 4to 7:15:22 20
995 ALEXANDRO LOPEZ 5to 7:22:12 21
911 BILL HANSON 6to N/T 25
903 ALFONSO ALCARAZ 7mo N/T 25
905 ALBERTO MENDOZA 8vo N/T 25
902 JUAN MAYORAL JR. 9no N/T 25
900 LEO NAVARRETE 10mo N/T 25

CLASE 5/1600
559 ALBERTO SOTO 1er 5:27:54 7
550 MARCOS NUÑEZ 2do 5:39:18 10
552 STEPHIE LOZANO 3er 6:19:44 13
558 RUBEN GUTIERREZ 4to 6:22:13 14
555 JASON GREGORY 5to 7:29:44 22
561 JORGE RUVALCABA 6to 7:32:50 23
562 JORGE MONTALVO 7mo N/T 25
551 JAVIER MEDINA 8vo N/T 25
556 J. A. COVAS 9no N/T 25

CLASE 11
1102 CARLOS MACKLIS 1er 4:44:39
1101 ALBERTO ORTEGA 2do 5:23:20
1103 MIGUEL MEXIA 3er 6:24:30
1139 HUGO AVILA 4to N/T


CLASES SPORTMAN
CLASE 14
1403 ADOLFO AYALA 1er 3:37:30 1
1402 VICTOR LUGO 2do 3:47:10 2
1404 GEORGE JACKSON 3er 3:58:58 3
1497 MARIO CABANILLAS 4to 5:26:02 12
1401 MAURICIO IBARRA 5to 5:37:37 13
1496 ARTURO MONTAÑO 6to 5:45:53 14
1408 KRIS SCHULZ 7mo 5:47:47 15
1409 ARMANDO SILVESTRE 8vo N/T 19
1498 HUMBERTO RODRIGUEZ 9no N/T 19
1421 HECTOR PIMENTEL 10mo N/T 19

CLASE 15
1505 EVARISTO NUÑEZ 1er 4:03:36 4
1598 JOSE MONTOYA 2do 4:08:36 5
1503 RICARDO CONS M. 3er 4:13:43 6
1592 JOSE SUAREZ 4to 4:16:26 7
1597 FRANK SANCHEZ 5to 4:37:40 8
1529 MARTIN LIZARRAGA 6to 4:53:17 9
1599 MANUEL DELGADO 7mo 4:56:26 11
1502 ARNULFO LOPEZ 8vo N/T 19
1501 FELIPE PARAMO 9no N/T 19
1506 MIGUEL A. GONZALEZ 10mo N/T 19
1596 JESUS LOPEZ 11avo N/T 19


CLASE 18

1802 XAVIER REYES 1er N/T 19
1801 ROMEO RODRIGUEZ 2do N/T 19
1803 LUIS JAIME REA 3er N/T 19

CLASE SAFARI
16 VICTOR M. GASCA 1er 4:55:23 10
*01 OMAR DIPP 2do 5:55:50 16
31 RAUL MAYA 3er 6:03:00 17
66 JOSE G. CERVANTES 4to 6:13:43 18
14 PEDRO MORQUECHO 5to N/T 19
43 DANIEL REYES JR. 6to N/T 19
20 VICTOR GUERRERO 7mo N/T 19
 
Top